ספריה אזורית עמק-הירדן עדכונים

ספרייה (12/05/2020 12:34)
תוכניה מאי 2020 - בית גבריאל

שלום למנויי הספריה האזורית עמק הירדן !

מתחילים לחזור לשגרה ! התגעגענו !!

הספריה האזורית נפתחת מחר, יום שלישי 12/05/2020,  לקהל המנויים ותושבי האזור, בהתאם לנהלים ולהנחיות משרד הבריאות. נא לבוא עם מסכה.

מספר עניינים חשובים :

·       שעות הפתיחה הן : 09:00-16:00  רצוף בימים א' עד ה'. אלה הן שעות הפתיחה כעת והן צפויות להשתנות - אנא עקבו אחרי השינויים.

·       ניתן עדיין להזמין ספרים דרך מייל הספרייה ולהגיע לאסוף את חבילת הספרים בעמדה מחוץ לבית גבריאל.

·        בקשה ממני אליכם - פסח וקורונה טיים הביאו עימם ניקיונות וסדר בבית -  במעבר הספריה האזורית מספריית מכללת כנרת לבית גבריאל ספרים רבים נשארו בבתי המנויים ולא הגיעו חזרה לספריה האזורית וכתוצאה מכך חסרים לי ספרים רבים. אשמח אם תוכלו לבדוק בבתיכם אם ישנו ספר שנשאר בבית עוד מזמן המעבר ותחזירו אותו לספריה. ניתן לזהות את הספריה האזורית בעזרת המדבקות הלבנות עם הברקודים. אני מודה לכם מראש על המאמץ.

  •        השאלת ספרים דיגיטלית חינם לכל מנויי הספרייה האזורית - ההשאלה היא לשני ספרים לחודש למנוי.  מצורפים קבצי הסבר כיצד ניתן לבצע את ההשאלה. לינק להשאלת ספרים  https://j-v.getbooks.co.il/.   הלינק נצא גם באתר הספריה https://emekyarden.library.org.il . מוזמנים ליהנות ממבחר מגוון של ספרים. מייל תמיכה של גט בוקס : [email protected] . מספר מנוי בספרייה שדרכו ניתן לעשות את ההשאלה ניתן למצוא באתר הספרייה או בבירור איתי דרך מייל הספריה.
  •          שימו לב, לאירועי התרבות, יש לרכוש כרטיסים מראש. מספר המקומות מוגבל (בשל הנחיות משרד הבריאות) אנא הזדרזו. לא תתאפשר רכישת כרטיסים בקופות.

תמונה שמכילה צילום מסך

התיאור נוצר באופן אוטומטי

 

שירלי יוסף - מנהלת ספריה אזורית עמק-הירדן

04-6751175 שלוחה 4

 
מושבה כנרת, מושבה כנרת מיקוד: 1510500
טל: 04-6750142, פקס: 04-6751081, דוא"ל: [email protected]